Çalışma Saatleri: 8:00 - 20:00

Sık Sorulan Sorular

Saç Ekimi Hakkında Sorulan Sorular

Duru Saç Ekim olarak saç ekimine dair sorulan soruları cevapladık.

Herkese saç ekilebilir mi ?

Merhaba, öncelikle saç ekimi için sağlık testlerini ve saç analizini geçen hastalara saç ekilmektedir.

Saç ekimi için kafamda yeterli saç yok ise ekim yapılabilinir mi ?

Kafa üzerinde yeterli saç kökü bulunmayan hastalarımızda, vücudun belirli kısımlarından alınan kıl kökleri saç olarak ekilmektedir.

Gaziantep'de saç ekimi maliyeti ne kadardır ?

Gaziantep'de saç ekimi İstanbul vb. büyük şehirlere kıyasla daha makuldür. Ekipler büyükşehirlere göre daha az yer değiştirdiği için sıkı bir ekip çalışması ile kaliteli bir işçilik ortaya koyarlar. Ekilecek saç kökü sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Fiyat için iletişime geçebilirsiniz.

Farklı şehirlerden gelenler için kolaylık sağlıyor musunuz ?

Farklı şehirlerden ve farklı ülkelerden gelen hastalarımız için Duru saç ekim servislerini kullanabilirsiniz, konaklama ihtiyacınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saç ekimi her yaşta yapılabilinir mi ?

Saç ekimi için hekimlerimiz sağlık testi, analiz yaptıktan sonra, saç ekimine karar verilirse her hastaya saç ekilebilir.

Saç ekimi ne kadar sürmektedir ?

Saç ekimi ekim yapılacak saç kökü sayısına göre değişiklik göstermektedir, 3 ile 6 saat arası operasyon değişiklik gösterebilir.

PRP tedavisi herkese uygulanabilir mi ?

PRP saç, kaş köklerinizi güçlendirmek için uygulanmaktadır ve sağlık testinden sonra herkese uygulanabilmektedir.

Saç ekimi sonrası saçlar doğal gözükür mü ?

Saç ekiminden sonra saçlar doğal gözükmektedir, profesyonel bir ekipten hizmet alırsanız doğru aralıklarla ekim yaparak güzel bir görünüm elde ederler. Saç kökleri hali hazırda vücudunuzdan veya kafanızda bölgelerden tek tek alınarak ekildiğinden dolayı organik ve doğal bir görünüm elde edilir. Alım yapılan bölgelerde saçlar seyrek görülmez.

Kaş ekimi nasıl yapılır ?

Kaş ekimi kafa arkasından alınan saç köklerinin nakli ile yapılmaktadır. Kaş Ekimi sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz.

Saç ekiminden sonra ne yapılır ?

Saç ekiminden sonraki gün pansuman işlemi yapılmaktadır ve yıkama için gerekli işlemler yapılır. Duru saç ekim yıkama ve bakım için sağlık bakanlığı onaylı ilaçları vermektedir.